Masaj istanbul

Istanbul Masaj Salonu

istanbul masaj salonu, yeni ve eğitimli kadrosuyla, yeni düzenlenen konseptiyle siz masaj severlere hizmet vermeyi yeni yerinde sürdürüyor. Masaj istanbul salonları arasında yeni bir anlayışla hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Bilinçli profesyonel masöz bayan kadrosunun tecrübeli parmakları arasında evde masaj seçeneği ile ister evinizde, ister iş yerinizde rahatlamanın huzuruna erişebilme imkanınız bulunuyor.

Drenaj Masajı – Seans Süresi 90dk

Dinçlik ve huzur, vücudun temel sistemlerinin düzgün çalışmasına bağlıdır, öncelikle dolaşım sistemi (kan dolaşım sistemi) gibi, vücudunuzun tüm dokularına etki eden lenfatiktir. Lenfte, virüsler, toksinler ve hücre parçalanmış ürünleri dışarı atılır ama lenfatik sistem maalesef çok savunmasızdır.
İnsanlarda yaşa, geçirilen hastalıklara, sağlıksız beslenmeye ve sigara, egzersiz ve sigara bağlı etkenlerle lenfatik akış yavaşlamaya başlar. Temizleme sistemi düşük performansla çalışmaya başlayınca dokularda zararlı toksinler birikir ve Gözaltı morlukları ve torbalar, sağlıksız ten, şişme ve selülit gibi etkiler görülmeye başlar.
En etkili destek yöntemlerinden biri de lenfatik drenaj masajdır. Bu masajla lenfatik kanallar ve kan damarları serbest bırakılır ve tüm organların genel dengesi uyumlu hale gelir. Lenfatik drenaj masajıyla dokulardaki durgunluk ortadan kalkar ve toksinlerin kısa sürede yok edilmesi sağlanır. Dokuların ve metabolizmanın normalle dönmesiyle dokular daha iyi beslenmeye başlar.

Leave a Reply